Loading...

Specjalista ds. Kontaktu z Klientem

Date:  31-Mar-2021
Country/Region:  PL
City:  GNIEWOMIERZ
Contract Type:  Unlimited
Requisition ID:  14020

LISERET for job board.png

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w  300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!

Miejsce pracy: Faurecia Legnica Decorations Plant

Opis stanowiska:

  • Planowanie i koordynowanie dostaw części do Klienta zgodnie z planowaną data dostawy i ilością
  • Monitorowanie prognoz i zamówień od Klientów –przeprowadzanie niezbędnych analizy
  • Kontrola i zarządzanie zapasami wyrobów gotowych w magazynie i transporcie
  • Optymalizacja poziomu zapasów w łańcuchu dostaw
  • Opracowywanie raportów forecast, MPM, budżety, itp.
  • Kontrola wskaźników logistycznych i raportowanie do przełożonego
  • Planowanie produkcji bazując na prognozach i zamówieniach klienta, kontrola i weryfikacja wykonania planu produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - logistyka
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość języka angielskiego (warunkek konieczny)
  • Znajomość języka niemieckiego (mile widziana)
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office (Excel)
  • Znajomość działania łańcucha dostaw
  • Dokładność, sumienność, terminowość

Oferujemy:

  • systemy premiowe
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • opieka medyczna Luxmed
  • karta sportowa Multisport
  • stołówka pracownicza
  • ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • świadczenia świąteczne
  • nagrody jubileuszowe
  • Home Office i elastyczne godziny pracy
  • inne benefity z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych