Loading...

Central Plant Material Planner

Date:  13-Jan-2021
Country/Region:  PL
City:  GROJEC
Contract Type:  Unlimited
Requisition ID:  5788

LISERET for job board.png

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w  300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!

Specjalista ds. planowania MRP

Twoje zadania:

  • Monitorowanie i analiza poziomu zapasów surowców w fabrykach w Europie
  • Prowadzenie procesu MRP w celu zapewnienia ciągłości dostaw
  • Tworzenie i zarządzanie prognozami zapotrzebowania materiałowego
  • Przygotowywanie zestawień i raportów (stany magazynowe, rotacje materiałów, etc.)
  • Bieżący monitoring kluczowych KPI’s w obszarze logistyki
  • Ścisła współpraca z dostawcami w zakresie dostępności materiałów
  • Współpraca z planistą materiałowym w zakresie dostępności materiałów i sygnalizowanie braków materiałowych
  • Współpraca przy tworzeniu instrukcji i procedur logistycznych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru logistyki
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku
  • Dobra znajomość obsługi programów MS Office (w tym programu Excel)
  • Znajomość SAP MM – mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność i umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Dojazd do pracy
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS