FEA Pilot

Date:  12-Nov-2022
Country/Region:  PL
City:  GROJEC R&D
Contract Type:  Unlimited
Requisition ID:  29893

LISERET for job board.png

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w  300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!

FEA Pilot w Centrum R&D(koordynacja projektów analiz MES)

Miejsce pracy: Grójec

Twoje zadania:

  • Koordynacja projektów analiz MES

  • Współpraca z Działem Konstrukcji, Pilotami Testów, Pilotami Walidacji oraz Centrami Faurecia R&D w Europie

  • Przygotowywanie modeli MES do przeprowadzania numerycznych obliczeń wytrzymałościowych

  • Wykonywanie wirtualnych testów zderzeniowych

  • Wykonywanie wirtualnych testów na fotelach samochodowych

  • Przygotowywanie analiz numerycznych

  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych analiz

  • Udoskonalanie rozwiązań technicznych

  • Udział w globalnych projektach i współpraca z liderami branży Automotive

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze analiz MES

  • Doświadczenie w koordynowaniu projektów

  • Dyplom studiów technicznych (preferowany kierunek Mechanika)

  • Wiedza z zakresu mechaniki, wytrzymałości materiałów, podstaw konstrukcji maszyn oraz solverów FEA nie jest Ci obca

  • Znasz solver LSDyna, pakiet HyperWorks, a także zagadnienia przepływów i drgań

  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim (co najmniej w stopniu komunikatywnym)

  • Rozwinięte umiejętności liderskie i interpersonalne

  • Umiejętność planowania według wyznaczonych priorytetów

Oferujemy

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS