Supervisor level 2

Date:  12-Nov-2022
Country/Region:  PL
City:  JELCZ
Contract Type:  Unlimited
Requisition ID:  31414

LISERET for job board.png

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w  300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!

Mistrz Produkcji

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadanych celów produkcji w podległym obszarze

  • dzienny monitoring celów produkcji

  • podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących w odniesieniu do celów

  • zapewnienie przestrzegania standardów BHP w podległym obszarze

  • zarządzanie czasem pracy zespołu

  • motywowanie i rozwijanie zespołu pracowników

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe, preferowany poziom inżynier

  • umiejętność zarządzania zespołem (max 35 osób)

  • umiejętność pracy pod presją czasu i w zmienności

  • umiejętność podejmowania decyzji i ustalania priorytetów

  • biegła obsługa komputera – szczególnie sprawna obsługa MS Office - Excel, Power Point

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną codzienną komunikację

Oferujemy

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS