Loading...

New Program Quality Engineer

Date:
Country/Region:  CZ
City:  PILSEN
Contract Type:  Unlimited
Requisition ID:  2529

Pracovní náplň:

• koordinace náběhu nového programu z pohledu kvality
• organizace a účast na jednáních interních i zákaznických
• spolupráce s vývojem, divizním týmem a zákazníkem
• zodpovědnost za program z pohledu kvality v předsérii

Požadujeme:

• ambiciózního a zkušeného kvalitáře
• znalosti automotive standardů a nástrojů kvality
• zkušenosti s řízením zákaznické či dodavatelské kvality ve výrobní společnosti
• schopnost dobré komunikace angličtiny
• znalost němčiny je velkou výhodou

Nabízíme:

• možnost profesního růstu
• semestrální bonus navázaný na Vaše výsledky
• oběd v závodní kantýně platí Faurecia + další možnosti stravování
• služby fyzioterapeuta přímo na pracovišti
• Příspěvek na dopravu
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na kartu Multisport
• Faurecia události (firemní večírek, FamilyDay, sportovní turnaje apod.)
+ další zaměstnanecké výhody