Loading...

Junior Production and Maitenence Specialist

Date:  23-Feb-2021
Country/Region:  PL
City:  WALBRZYCH Headrests
Contract Type:  Apprentice
Requisition ID:  12138

LISERET for job board.png

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w  300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!

Młodszy Specjalista ds. Produkcji i Utrzymania Ruchu – program stażowy

Miejsce pracy: Wałbrzych

Twoje zadania:

  • Nadzór nad magazynem części zamiennych
  • Zamawianie i inwentaryzacja części zamiennych w SAP
  • Przygotowanie instrukcji procesowych i TPM
  • Prowadzenie inwentaryzacji cyklicznych
  • Udział w spotkaniach zgodnie z matrycą komunikacji
  • Wsparcie dedykowanego Mistrza w realizacji planów produkcyjnych
  • Zarządzanie wskaźnikami podległego obszaru – przygotowanie, analiza, raporty, plany naprawcze
  • Udział w audytach wewnętrznych
  • Udział w szkoleniach i podnoszenie kompetencji

Nasze oczekiwania:

  • Status studenta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność 40 h/tygodniowo

Oferujemy

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS