Loading...

Production Planner

Date:  14-Oct-2021
Country/Region:  PL
City:  WALBRZYCH Headrests
Contract Type:  Unlimited
Requisition ID:  24202

LISERET for job board.png

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w  300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!

Planista Produkcji

Miejsce pracy: Wałbrzych

Twoje zadania:

  • Planowanie produkcji na przydzielonym obszarze produkcyjnym
  • Kontakt zarówno z Klientami , jak i dostawcami
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych w oparciu o zamówienia oraz prognozy klienta
  • Harmonogramowanie produkcji, nadzór nad realizacją stworzonych planów produkcyjnych
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów uniemożliwiających realizację zaplanowanej produkcji
  • Analizę i monitorowanie możliwości produkcyjnych w obrębie podlegającego obszaru
  • Weryfikację KPI oraz prowadzenie wszelkich działań związanych z osiągnieciem wyznaczonego celu
  • Monitorowanie i ustawianie parametrów planistycznych w systemie SAP
  • Bezpośredni kontakt i współpracę z pozostałymi działami firmy

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowana specjalizacja w logistyce)
  • 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej ( Automotive – mile widziane)
  • Wymagana dobra znajomość j. angielskiego, atutem będzie znajomość j. niemieckiego
  • Znajomość działania łańcucha dostaw
  • Dobra znajomość narzędzi IT (MS Office); znajomość SAP będzie atutem
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS