Maintenance Supervisor

Date:  12-Nov-2022
Country/Region:  PL
City:  WALBRZYCH Recliners
Contract Type:  Unlimited
Requisition ID:  17708

LISERET for job board.png

Faurecia jest międzynarodową firmą produkującą części do samochodów wielu światowych marek. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: fotelach samochodowych, technologiach kontroli emisji spalin, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT. Działamy w 37 krajach tworząc ponad 100 tysięcy miejsc pracy w  300 zakładach produkcyjnych i 35 ośrodkach badawczo-rozwojowych na świecie. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom technologicznego jutra staramy się tworzyć inteligentne rozwiązania w zakresie nowoczesnej mobilności, komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Pomóż nam tworzyć przyszłość!

Mistrz Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Wałbrzych

Główne zadania na stanowisku:

•            Dozór i organizacja pracy w dziale utrzymania ruchu

•            Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

•            Wsparcie w diagnozowaniu usterek układów automatyki, pneumatyki, hydrauliki, mechaniki

•            planowanie i organizowanie konserwacji i napraw maszyn i urządzeń oraz opracowanie związanej z tym dokumentacji

Wymagania:

•            Wykształcenie techniczne, elektryk, automatyk, mechatronik

•            Doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu

•            Doswiadczenie w zarządzaniu zespołem

•            Wiedza w zakresie układów pneumatycznych, hydraulicznych, mechatronicznych

•            Znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej

•            Uprawnienia SEP 1 KV grupa E/D

•            Samodzielność, dokładność i systematyczność, zdolność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji

•            Gotowość pracy w systemie 4-brygadowym

•            Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

•            systemy premiowe

•            szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

•            opieka medyczna Luxmed

•            karta sportowa Multisport

•            stołówka pracownicza

•            ubezpieczenie grupowe

•            Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

•            świadczenia świąteczne

•            nagrody jubileuszowe

•            Home Office i elastyczne godziny pracy

•            inne benefity z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych